Previous slide
Next slide

Dalinamės patarimais, kaip nuimti vaiko pėdučių antspaudus:

 

▶Visų pirma pasiruoškite visas priemones ir vietą kurioje tai darysite. Išsispauskite visų spalvų po truputėlį ir susimaišykite dažus, jeigu norite išgauti pageidaujamus atspalvius ir tonus. Dažus naudokite tik nedaug sudrėkintu teptuku, kad per daug neatsiskiestų, tirštesnius dažus lengiau užtepsite ant pėdutės ir jie nebėgs.

 

▶Dažais pateptą pėdutę atspauskite ant lapo, kairė pėdutė - tai dešinysis drugelio sparnas ir atvirkščiai. Nors naudojami dažai pagaminti vandens pagrindu, tačiau padarius antspaudą rekomenduojame iš karto nuplauti dažus ir daryti kitos pėdutės antspaudą, padarius irgi iš karto nuplauti dažus. Nuimti antspaudą galimi keli būdai, priklauso nuo kūdikio amžiaus ir aktyvumo:
Pirmasis - kai popieriaus lapas ant stalo ir tiesiog pastatant pėdutę į reikiamą vietą.
Antrasis -kai popieriaus lapas pridedamas prie laikomos vaiko pėdutės. Tokiu atveju kitoje lapo pusėje reiktų kietos atramos, puikiai tinka knyga.

 

▶Palikti 30 min. paveiksliuką pilnai išdžiūti ir galima rėminti.

 

Siūlome pirmiausia pasibandyti ant paprasto popieriaus lapo ir tik tuomet bandyti su drugelių paveiksliukais.  Tikrai būtinos 4 suaugusiųjų rankos, nebent jūsų vaikutis ypatingai ramus.

!Svarbiausia: nepalikti vaiko vieno be priežiūros su dažais!

Gražių drugelių!🖤🦋

 

Savo drugelį įsigykite čia >>

 

 Paulinos drugelis: